13 Haz

ERBAALİLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SERGİLEDİLER.

ANKARADA ERBAA KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNEDE; ERBAALİLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SERGİLEDİLER

Ankara Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği 16 Mayıs 2019 Perşembe Günü Ankara Demir Spor Sosyal Tesislerinde ki İiftar Yemeğine Erbaalilarin Yoğun Katılım Oldu.

İftar yemeğine Tokat eski Milletvekili ve Devlet Bakanı Dr .Reşat Doğru, Tokat Eski Miletvekili Erkan Yüksel, TBMM İdare Amiri ve Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ,Saadet Partisi Genel Başkan yrd Mesut Doğan, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Karayaka Belediye Başkanı Mehmet Başara, Gökal Belediye Başkanı Osman Akbulut, Tanoba Belediye Başkanı Vural Özdemir Tokat Platform Başkanı Prf.Dr Ertuğrul Yaman Tokat Vakfı Gene Başkanı H.Mustafa İpek, Türkiye Emekliler Derneği Keçiören Şube Başkanı ve Tokat Vakfı Genel Başkan Yrd. Fahrettin Alıcı, Karayaka Dernek Başkanı Eyüp Orakçı, Bürokrasi ve iş dünyasından önemli isimler katıldı. Aynı zamanda Derneğimizin geleneksel Yılın Annesi Ödülünü Hanife Berber hanımefendiye takdim edildi. Devamında Derneğimize burs katkısından bulunan üyelerimize Teşekkür belgesi takdim edildi. İftar yemeğimize katılan hemşerilerimize ve misafirlerimize dernek yönetimi olarak teşekkür ediyoruz.

Son Gönderiler

Yorum Gönder